designér

Jmenuji se Ivana Daňsová a k interiérovému designu mě přivedla touha dělat to, co mě baví a naplňuje,  potřeba svobody, možnost kreativní práce, láska ke krásným věcem a neustálá touha něco zvelebovat.

Vystudovala jsem podnikovou ekonomii a management a několik let poté pracovala v oddělení marketingu velké mezinárodní společnosti. Práce mě bavila, ale potřeba větší svobody a flexibility, možnost vlastního kreativního vyjádření mě dovedly k rozhodnutí  udělat ve svém životě zásadní změnu. Zahájila jsem diplomové studium na škole interiérového designu (www.designskola.cz), začala  navštěvovat veletrhy o bydlení, číst a evidovat všechno co s bydlením souvisí a následně se vrhla do praxe interiérového designéra.

Protože jsme také stavěli a následně zařizovali dům vím, že není vůbec lehké zorientovat se v široké nabídce stavebních materiálů, zařizovacích předmětů a o vnitřním vybavení ani nemluvím.  Vzhledem k tomu, že jsem byla v té době na mateřské dovolené, měla jsem relativně dost času se všemu věnovat a načerpat tak cenné zkušenosti. Rozumím ale tomu, že v dnešní uspěchané době, ne každý chce trávit svůj volný čas sledováním trendů  bydlení, hledáním vhodných a pro něj zároveň příjemných barevných kombinací, či běháním po obchodech s nábytkem a bytovými doplňky, ale i přesto by chtěl mít svůj dům zařízen moderně , účelně a zároveň taky esteticky.

A proto jsem tady a bude mi potěšením pomoci vám zorientovat se ve světě bydlení a vytvořit spolu s vámi  místo, kde se vám bude krásně žít a kam se budete rádi vracet!